در باره ما

درباره ما


اینکه در ساعات روز و تمام دقایق انسان برای رفع نیازهایش از منابع طبیعی و خدادادی استفاده میکند امری غیر قابل انکار است و هیچ گاه نمیتوان آن را نادیده گرفت.


انسان جدای از غریضه و نیازهای غریضی که با خوردن آشامیدن و سکنا گزیدن برطرف میشود نیاز های روحانی داراست که تمامی موجودات طبیعت از دارا بودن آن محرومند.


مانیز به نیت برطرف ساختن یکی از نیاز های روحانی انسان که تنوع بخشیدن در محیط و مسافرت کردن است و به قصد خدمت و با سرلوحه قرار دادن کلام خداوند تبارک و تعالی ( قل سیروا فی الارض) در سال 1380 آژانس هواپیمایی ندا پرواز را در قلب تهران با اولویت وسعت بخشیدن به راحتی و حلاوت سفر به عتبات عالیات و اماکن زیارتی داخلی و خارجی تاسیس کردیم.


ندا پرواز در همه ی سال های فعالیت از 1380 تا 1395 با هدف گذاری های خاص و والای خود توانست بعد از 15 سال با تزریق نیروی کارآمد جوان و باانگیزه به قصد توسعه یمقاصد سیاحتی برگ جدیدی در صفحه ی تقدیر و افتخارات خود را رقم بزند و با ایمان و به قصد رسیدگی بیشتر و ارائه ی خدمات بی سابقه از جمله معدود آژانس های خدمات مسافرتی و جهانگردی ایران شد که توانایی این امر را دارد که با صدایی رسا اعلام کند که آماده ی ارائه ی بهترین خدمات به شما مردم شریف است.


همکارن ما و خدمتگذاران شما بی اندازه و بدون وقفه در ساعات شبانه روز آماده ی ارائه ی خدمات ذیل هستند.


1.اخذ ویزای دبی-سنگاپور-بالی-چین و هند

2. خدمات سفارتی (وقت سفارت-پیکاپ-پاسپورت-پرکردن فرم سفارت)

3.برگذاری تورهای داخلی با گارانتی قیمت و تضمین کیفیت

4.اجرای مستقیم تورهای استانبول با گارانتی اختصاصی 4 هتل در گوشه و کنار شهر

5.اجرای مستقیم تور مالدیو و بالی

6.اجرای مستقیم تور ارمنستان و گرجستان با تضمین قیمت و کیفیت

7.اجرای مستقیم بهترین تور های آسیای شرقی(تایلند-مالزی-چین و هند)

8.اجرای مستقیم بهترین و لوکس ترین تور های دبی


شعار ما کیفیت خدمات و افتخار ما خدمتگذاری به شماست.


جلال کریمی مدیر آژانس خدمات مسافرتی و جهانگردی نداپرواز

1398/2/31