ندا پرواز
021-88452888

جاذبه های گردشگری بالی

25 تیر 1398

جاذبه های گردشگری بالی

جزیره زیبای بالی، جزیره است کوچک در مجمع الجزایراندونزی واقع شده است بالی در محل تلاقی اقیانوس آرام و هند می باشد همین امر باعث شده تا بالی یکی از خاص ترین آب و هوای در سرتاسر دنیا را داشته باشد و همه ساله تعداد زیادی از گردشگران و توریست ها از تمامی جهان به بالی سفر می کنند بالی نام خود را در فهرست برترین مقصد توریستی جهان قرار داده است. مسافران بالی می توانند از مناطق دیدنی بالی کمال استفاده و لذت را ببرند مناطق گردشگری بالی عبارت اند از پارک آبی واتربوم، بانجی جامپینگ، موزه بالی، معبد مادر، معبد لوط،  پارک فیل ها که بخش کوچکی از مناطق توریستی بالی را تشکیل می دهند.

هتل های بالی

هتل های زیبا و باشکوه بالی با چشم انداز خاص و منحصر به فرد خود یکی از مراکز دیدنی و توریستی بالی به شمار می رود این هتل ها با داشتن انواع امکانات تفریحی به تنهایی باعث جذب مسافران از جای جای این این کره خاکی به خود می شود و دارای امکاناتی نظیر ماساژ، جکوزی، استخر، سونا و زمین بازی کودکان و... می باشد هتل های مهم و دیدنی بالی عبارت اند از هتل پنج ستاره گرند حیات و هتل و آبگرم نوسا دوا بیچ و... که بهترین خدمات به مسافران بالی و گردشگران ارئه می دهند.

بانجی جامپینگ بالی

برای کسانی که قبلاً بانجی جامپینگ را تجربه کرده اند، مسلماً بانجی جامپینگ بالی را نمی توانند از دست بدهند و پریدن از ارتفاع 60 متری تجربه ای فراموش نشدنی برای هر آدم ماجراجو می تواند  داشته باشد. زیرا پرواز از بالای چنین منظره ای، اتفاقی نیست که به این زودی‌ها تکرار شود یا قابل تجربه باشد. تجربه چنین پروازی رویایی برای تمام افراد می‌تواند جذاب باشد. توریست های زیادی برای انجام این ورزش مهیج به بالی می روند تا در امنیت کامل ورزش مورد علاقه شان را انجام دهند.

مراکز خرید بالی

مراکز خرید بالی یکی از ارزان ترین و متنوع ترین عرضه کننده های اجناس در جهان می باشد، همین امر باعث شده تا گردشگران برای خرید و دیدن مراکز خرید بالی به این جزیره زیبا سرازیر شوند. مرکز خرید اوبد، مرکز خرید گالریا و مرکز خرید دیسکاوری از مراکز خرید جذاب بالی می باشند که لذت خرید کردن را به تمامی گردشگران می دهند.

پارک آبی بالی

پارک آبی بالی یکی از بزرگترین و معروف ترین پارک های آبی در جهان شناخته می شود و در زمین های سرسبز استوایی بنا گردیده است که چشم انداز خاصی را به این مکان تفریحی , توریستی داده است گردشگران بالی می توانید ساعت ها در آن ‏به انواع بازی های آبی مشغول باشید و لحظات زیبایی رو در کنار تفریحات آن تجربه کنید. سر‏سره های آبی منحصر و امنیت بالای این پارک آبی شهره ی عام و خاص بوده است همه ساله گردشگران بسیاری با استفاده از تور بالی به این جزیره زیبا سفر می کنند.

در جزیره بالی هنرمندان زیادی خواهید دید و همچنین آثار هنری در بالی هم زیاد طرفدار دارد نقاشی ها، سبدهای حصیری، مجسمه های سنگی و چوبی، زیورآلات نقره و صدف ... . جمله هنرهای محلی و پرطرفدار بالی اند که خود به جزو مناطق توریستی و دیدنی بالی به شمار می رود. سفر به بالی و بازدید از مناطق گردشگری و توریستی بالی کاری است که هر فرد باید در طول عمر خود یک بار انجام دهد و از این همه شکوه و زیبایی و تفریحات جزیره بالی لذت ببرند.


جاذبه گردشگری بالی